Asil Temizlik

Asil Temizlik

İnsanların iş ve özel yaşantılarında hijyenik ve temiz olmak istemesi kadar doğal bir şey olamaz. Sağlıklı iş ve ferah ev ortamları yaratmak için ofisiniz ya da evinizin temizlenme ihtiyacı ne olur

sa olsun beğeneceğiniz temizlik 
hizmetini Asil Temizlik ile bulacaksınız.
Profesyonel Yöneticilerimiz ile sağladığımız iş planlamaları verimli ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. En verimli çalışma metotları, en doğru malzemenin yerinde uygulanması ve seçilmiş temizlik ekibinin genel görünümü ile fark yaratmak hedefimizdir. Tecrübelerimiz doğrultusunda, bütün iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun çözümleri bir program dâhilinde sunarak hizmetlerimizde kaliteye öncelik vermekteyiz.

Tüm ihtiyaç ve beklentilerinizi en ekonomik şartlarda karşılayabilmek için; en son teknoloji ile donanmış olan makine parkı ile hizmetinizdeyiz. Hijyenik yetkili bir temizlik anlayışı ile çalışmaktayız. Özel eğitimli personelimiz ile iş sağlığı ve güvenliği konusunda taviz vermeden, insan ve çevre sağlığına uygun temizlik kimyasalları ile hizmet sunmaktayız.
En duyarlı olduğumuz konular ise; uzmanlaşmış firmalarla ortak çözümler üreterek daha ileri teknolojiye, yatırım yapmadan ulaşabilmek, personel ve maliyet konularında tasarruf sağlamak, daha yüksek kalite ve verime ulaşarak dakik ve düzenli servis ve hizmet sunabilmektedir.

HİZMET ALANLARIMIZ
*Alışveriş Merkezleri
*İş Merkezleri
*Oteller
*Okullar
*Siteler
*Hastaneler
*Fabrikalar
*Stadyumlar
*Gar, Liman ve Hava Alanları

TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ
*Genel Temizlik
*Çevre Temizliği
*Dezenfekte Ürünlerle Ofis ve Ev Temizliği
*Gıda Üretim Alanları Temizliği
*Hastane ve Özel Klinik Temizliği
*Biomedikal Atıkların Toplanması ve İmhası
*Uçak ve Hangarların Temizliği
*İnşaat Sonrası Temizlik
*Büro Ekipmanları Temizliği
*Sert Zemin Cilalama Hizmetleri
*Yüksek Bina Cam Temizliği
*Su Baskınları Sonrası Temizlik
*Yangın Sonrası Temizlik
*Gemi ve Yat Temizliği
*Çamaşır Yıkama 
*Yolcu Vagonu Temizliği
*Mumlu Araç Temizliği