Asil Sigorta

Asil Sigorta

Yaşama huzurla bakmanızı sağlarken; size ve sevdiklerinize güvenli bir gelecek sunmayı amaçlayan Asil Sigorta; kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla tüm riskler karşısında en iyi çözüm ortağınız olurken, sorumluluklarınızın size getirebileceği maddi zararları minimuma indirerek sunduğu ekonomik seçenekler ile sizin ve sevdiklerinizin yanında oluyor.
Unutmayın ki; risk oluştuğunda satın alınamayacak tek şey sigortadır!

Dileriz sevdikleriniz ve siz sağlıklı bir yaşam sürersiniz..

Sağlığınız İçin
Değerli zamanınızdan birkaç dakikanızı ayırarak şu soruları yanıtlamaya çalışın lütfen;
Beklenmedik bir sağlık sorunu nedeniyle oluşacak giderleri nasıl karşılarsınız? 
Sahip olduğunuz sosyal güvence sizin için ne kadar yeterli? 
Sağlığınız için ihtiyaç duyacağınız tanı ve tedavi işlemlerinde en modern ve güvenilir yöntemleri herhangi bir mali kaygı duymadan nasıl kullanabilirsiniz? 
Hepsine birden tatminkâr cevaplar bulmak ne kadar da zor değil mi?
Bu fırsatı kullanın, "Keşke" Demenin Ağırlığı Yerine "Asil Sigortalıyım" Demenin Rahatlığını Yaşayın. Gelecekte sizi bekleyen durumları tahmin edemeyebilirsiniz, ancak sağlığınızı bugün güvence altına alabilirsiniz.
 
Otomobiliz İçin
Ülkemizde bir yıl içerisinde yaklaşık olarak her 20 araçtan 1 tanesi trafik kazası durumu ile karşı karşıya geliyor.
Oysaki sadece 6 araçtan 1 tanesinin kasko poliçesi var.
Sadece kaza olasılığının bile bu kadar yüksek olması kasko poliçesine sahip olmanın bir mecburiyet olduğunun ispatıdır.
Bir de hırsızlık, sel, deprem ve nihayet terör gibi hiç de yabancı olmadığımız ama karşı karşıya kalmadan da sadece bir haber olarak ilgilendiğimiz olayları da eklediğimizde, kasko poliçesine sahip olmamak asıl risk!
Asil Sigorta'nın aracınız ile ilgili tüm riskler için size en uygun çözüm ortağı olduğunu görecek, kasko poliçemizin avantajlarını incelediğinizde ve cazip ürün seçeneklerimizi öğrendiğinizde doğru adreste olduğunuzu hissedeceksiniz.
 
 
Eviniz İçin
Evinizin ne kadar büyük olduğunun önemli olması değil de, içinde kendinizi ne kadar güvende ve mutlu hissettiğinizin ne kadar önemli olduğunu hiç düşünmüş müydünüz?
Özellikle konutlarda meydana gelen yangın, deprem, sel, hırsızlık ve diğer olası giderler için Türkiye genelinde Sigorta Şirketlerinin ödediği tazminat 2012 yılı içerisinde toplam 43 Milyon TL olarak gerçekleşti. 
Ayrıca; depremlerin sıkça yaşandığı ülkemizde Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) nı sosyal bir dayanışma sistemi olarak görmek gerekir. Ülkemizin dünyadaki en hareketli deprem kuşaklarından birinin üzerinde bulunuyor olması ve nüfusumuzun çok büyük bir kısmının depreme açık bölgelerde yaşıyor olması gerçekleri üzerinden hareket ettiğimizde, Deprem Sigortası’ nın önemi kendiliğinden ortaya çıkıyor.
Tüm bu risklere karşı Asil Sigorta olarak, size küçük meblağlardaki primlerle sahip olabileceğiniz Yuvam poliçesini ve diğer poliçe alternatiflerini sunmaktan gurur duyuyoruz.
 
İşyeriniz İçin
İşyerinizi tehdit eden riskler ve sonucunda oluşabilecek giderler küçük meblağlar olmayabilir, hatta bütçenizi sarsan miktarlara ulaşabilir.
İşyerlerinde oluşan yangın, deprem, sel, hırsızlık ve beklenmeyen her türlü diğer riskler için ise Türkiye genelinde Sigorta Şirketlerinin ödediği tazminat 2003 yılı içerisinde toplam 119 Milyon TL olarak gerçekleşti.
Asil Sigorta olarak, işyeriniz için oluşturduğumuz paket poliçe seçenekleri ile sizler için güvenin ilk adresi olmaya devam ediyoruz.
İşyeri poliçe seçeneklerimiz arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olan paketi seçebilir, işyerinizi tehdit eden zarar ve kayıplara neden olacak riskler karşısında kendinizi güvende hissetmenin konforunu ve huzurunu Asil Sigorta ile yaşayabilirsiniz.
 
Bireysel Kazalar İçin
Kaza geliyorum demez… 
Daha güvenli bir yaşam için, karşılaşılabileceğiniz tüm aksilikleri düşünerek hareket etmelisiniz.. Sokakta yürürken, markette alışveriş yaparken ya da parkta çocuklarınızla oynarken… Bunlar gibi pek çok ortamda, beklenmedik bir kaza sonucu hayatınızın tehlike altına girmesi durumunda size güvence sağlayan Bireysel Kaza Poliçesi alternatiflerimiz ile en iyi çözüm ortağınız olmaya hazırız. İster kapkaç vakası, ister basit bir kaza durumunda ihtiyaç duyabileceğiniz teminatları kapsayan poliçemiz ile, bu gibi pek çok durumda uğrayabileceğiniz zararlarla ilgili sevdiklerinizle birlikte kendi geleceğinizi garanti altına almak için özel bir güvenceye ihtiyacınız olduğunu hissedeceksiniz. Hayatta başınıza gelebilecek istenmedik durumlar için Asil Sigorta hep yanınızda.
 
 
Özel Poliçeler İçin
Hayatın her alanında kişisel veya kurumsal beklentileriniz ile ilgili karşılaşabileceğiniz tüm riskler için yangın, mühendislik, nakliyat, sorumluluk ve diğer alanlarda kendinizi ve kurumunuzu güvence altına alabilirsiniz.
 
Geniş ürün seçeneklerimizden ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri seçebileceğiniz başlıklar...
- Yangın 
- Mühendislik 
- Nakliyat 
- Sorumluluk 
- Hırsızlık 
- Uçak ve Helikopter

 
Faaliyet alanımızda yer alan tüm poliçelerimiz, teminatlarımız ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü detaylı bilgi almak ve sorularınızı yöneltmek için e-posta adresimiz;
 asil@yksigorta.gen.tr