Yönetim Kurulu Mesajı

Yönetim Kurulu Mesajı

Değerli İş Ortağımız;
 
Özel Güvenlik hizmetlerine ilişkin 5188 sayılı yasanın ön gördüğü şekilde kurulmuş olan ASİL Güvenlik Limited Şirketi; konuya ilişkin faaliyet izin belgesini İçişleri Bakanlığı’ ndan alarak yasal zeminde faaliyetlerine başlamıştır.
 
Profesyonel yöneticilerimiz eşliğinde uzman kadromuz ve uyguladığımız Kalite Yönetim Sistemi ile 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’ nda belirtilen tüm yasal sorumlulukları yerine getirirken, lokomotif gücümüz olan Güvenlik hizmeti başta olmak üzere; Temizlik, Sigorta ve Yönetim hizmet sektörlerinde de özgün, dinamik ve yaratıcı ekibimizle sizin yanınızdayız.
 
Kuruluşumuzdan bugüne izlediğimiz gelişmelerin ışığında, sektörde seyreden ekonomik değişikliklerde ve zorlu koşullarda dahi büyümesini sürdüren Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı amaç ediniyoruz.
 
Asil Güvenlik Limited Şirketi olarak; güzel bir geleceğe, iyiye ve başarıya olan inancımız bizleri ileriye taşıyan en önemli güç oldu. İstikrarlı yükselişimizle sektörde itibar ve güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken, yüksek çalışma tempomuz ile stratejilerimizi uygulamaya, gerek ülke ekonomisinde gerekse sektörel anlamda süregelen belirsizlik ve risklere rağmen, önümüzdeki yıllarda da sektöre ve ülke ekonomisine değer katmaya ve vaatlerimizi yerine getirmeye devam edeceğiz. 
 
Hedeflerimize ulaşma yolunda en büyük güvencemiz olan özverili çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, karşılıklı güvene dayalı sağlam ilişkiler kurduğumuz müşteri ve iş ortaklarımıza, bizden desteklerini esirgemeyen sosyal paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.
 
Asil Grup olarak; bilgi, birikim ve deneyimimizle; ortak bir güce sahip olup, siz değerli iş ortağımız ile beraber zirveye çıkmayı hedefliyoruz… 
 
Saygılarımızla,
                                                                       Asil BOSTANCI

 Yönetim Kurulu Başkanı